odwaga
odważam czasem na szali życia- nitki do skarpet szycia

całą prawdę jaką teraz mam w sobie
powiem tylko tobie - cały świecie !

odważam się na to (nadchodzi lato, tato!)

Lecz, rymy nie mają aż tak wysokiej wagi, wielkiego znaczenia, choć znów rymuje mi się to z : Genia :)

Lecz cóż mam do powiedzenia :

Uważam choć jestesm odważna, że istotny jest SENS , tak zwane jak mawiasz KLU.

{SEN__S }  Spostrzegłam właśnie, że słowa mają ukryte znaczenia.

nic sie nie zmienia i zmienia się wszystko, dlatego, miły mój ojcze i innych ludzi kolego :

Zapraszam Cię do podjęcia tegoż wątku , do głębszego przyjżenia się konstrukcjom słów, do bezprawnego dekonstruowania kawałków i budowania sensu. Naszeo sensu.

Esencji życia :) (Arku, leć do mycia!) - w tym rymie akurat zawiera się dzisiejsza prawda o brudzie, który się ciebie naczepiał :) A pamiętasz jak pisałeś kiedyś, że zatrułeś źródło ? Jeśli raz je odtrułeś, a perła zastawiona w lombardzie wróciła na łono muszli  to odtruj to źródełko ponownie  i napij się świeżej, ożeźwiającej cieczy, która nasze ciała tworzy, nie niweczy, cieczy która leczy :)

Zupełnie powaznie chcę abyśmy rozmawiali codziennie w formie pisemnej. Znajde przy pomocy konia miejsce gdzie to może się odbywać, Aby od razu tworzyło całość. Od dawna chciałam stworzyć z Tobą taki "poetyczny  czyli wartościowy zbiór. Zowią takie rzeczy księgami :)  Niespisalismy tak wielu wartości ,  jedynie w pamięci naszej jakoby kości, a raczej wyblakłe płutna pozostały wspomnienia o niesamowitych naszych dialogach :) Miło byłoby ich posłuchać i przypomnieć sobie co wtedy było, co nas cieszyło.. i ucieszyć się na nowo.

Oprócz talentu , który mi podarowałeś , mówię tu o konstruowaniu słów w sensowne całości, posiadam od Matki mojej intuicję poważnie potężną... dlatego

myślę, że jestem odpowiedzią na twoje pytanie ostatnich minionych dni  "jak"? " po co" "co zrobić" ?  

"czy to bez sensu" ?

I oto własnie ostatnie powyżej słowo dekonstruuje na początek :

SEN + S = SENS

Jak "wymyślono", dodanie s" na końcu słowa oznacza liczbę mnogą w angielskim piśmiennictwie, języku...

sen_____________s      - a więc w moim rozumieniu sens to , wymarzone wszystko w czym i kim jesteśmy.  

Co o tym myślisz?

moglibysmy o roxmaitych rzeczach konwersowac tez jakoby tu na blogu oto przykład, nowy poznany przeze mnie teraz z klasyfikacji mineralów, kamieni odłam  :

MINERALOIDY :) O proszę:) a myslałam widzisz, że ylko Ty nazywasz w pewnym stanie skupienia słów typu "czapkoloidy.." :)

:

Czy to jest ta ulica , którą wjeżdżaliśmy na spotkania bonińskie ? a potem w lewo i bloki bonin... ? Jedziemy główną ulicą od torów prosto do turkusowej i ta jest pierwsza ulicą skręt w prawo, wiesz o której mówie prawda? Jutro sie tam udam zrobić zdjęcie i obczaić :)